3D Kaldırım Sanatı Resimleri

Bu yazımızda birbirinden ilginç kaldırım resimlerini sizlerle paylaşmak istedik. Kaldırım resimleri son dönemde popüler olan kaldırımlara genellikle reklam amaçlı çizilen ve sadece bir açıdan ve uzaklıktan bakıldığında anlamı olan resimlerdir. Hepsi çok güzel olmasa da bazıları gerçeklik derecesine ulaşıp hakikaten gözlerimizi yanıltabilmektedir.

Street Fighter'ın ünlü karakteri Ryu Kaldırım Sanatı Resimleri
Street Fighter'ın ünlü karakteri Ryu alttan yumrukla asfaltı parçalayıp çıkmış gibi oluyor. A du ken mi diyordu :)) Hey gidi günler.


Formula 1 Aracı Kaldırım Sanatı Resmi
Honda'nın formula 1 aracı.

Yükseklik Kaldırım Sanatı Resmi
Bir gökdelenin kenarında yürümeyen çalışan adamın ne işi var orda. Yoksa birilerinin kocası mı geldi. Güzel bir kaldırım resmi olmuş. Hatta duvarı da boyamaya dahil etmişler. Adamın aşağı doğru bakıp korkuyormuş gibi yapması yanılma etkisini artırmış.

Tenis Kortu Kaldırım Resmi Sanatı
Komik bir kaldırım sanatı olmuş. Dayım çok komik gülüyor, hakem tipide var yani :)) Oturduğu sandalye gerçek bu arada, güzel düşünülmüş.


Yer altı şelalesi kaldırım resmi
Büyük bir kaldırım resmi olmuş. Hatta yol resmide denebilir. Yine insanların uçurumun kenarında durması yanılmayı artırıyor.

Basketbol Kaldırım Resmi Sanatı
Bu kaldırım sanatında da oyuncularının kim olduğu belli olmayan bir basketbol karşılaşmasına yer verilmiş.

Gök taşı krater kaldırım resmi sanatı
Sanatçı buraya bir gök taşı düşmesini istemiş. Dileği kabul olup kayan yıldızda işyeri adresine taahhütlü olarak gönderilmiş. Tamam saçma oldu.

Dünyanın Merkezine Yolculuk Kaldırım Resmi Sanatı
Büyük bir zevkle izlemiştim bu filmi. Filmin afişini kaldırıma nakşetmişler. Güzel bir reklam fikri olmuş tamda filme uygun.

Gerçekçi Havuz Kaldırım Resmi Yanılması
Burası sanırım bir alışveriş merkezi. Bu gerçek gibi duran havuz aslında gerçek değil. Çok güzel bir kaldırım resmi olmuş. Bir süre kararsız kaldım gerçek mi değil mi diye ama gerçek değil. İnanılacak gibi değil öyle değil mi? Sanatçı soldaki bayanın yattığı havlunun aşağı doğru kıvrılmasını bile düşünmüş.

İç mekan kaldırım sanatı resmi
Bu resimde kız hakikaten düşüyormuş gibi yapmış ama adamda pek kurtarıyormuş gibi bir heyecan yok. Ne düşünüyo acaba? Ulen bu kızın işleri :))

Şelale Kaldırım Resmi


Aha burda da su çıkmış. Sanatçı biraz suya hasret galiba. Sondaj ustası gibi her yerden su çıkarıyorlar, yada kanalizasyonu açıyorlar :)) Yinede güzel bir kaldırım resmi. Beğendiniz mi?

Diğer kaldırım sanatı resimleri:

Sayfa 1 - Sayfa 2 - Sayfa 3 - Sayfa 4 - Sayfa 5 - Sayfa 6
Hiç yorum yok:


Yorumlar hemen yayınlanır ancak lütfen ahlaki kurallara önem gösterin. Güzel yorumlarınız için teşekkürler. (Ayrıca bazı resimlere bilgisayardan bakmanız gerekebilir.)


Popüler